Paslanmaz Boru ve Profil

Paslanmaz Boru veProfil

Paslanmaz Boru

Paslanmaz çelik borular iki ayrı gruba ayrılarak, dikişli borular ve çekme borular olarak sektörde yerini almıştır. Dikişli paslanmaz borular HF kaynaklı ve TIG kaynaklı olmak üzerinde kendi içerisinde iki guruba ayrılır. Dikişli borular daha çok dekor amaçlı kullanıma uygun olup, çekme borular ise yüksek basınçlı proseslerde kullanıma uygundur.

Paslanmaz çekme boru ürünler, dikişsiz ve dikişili olarak üretilmektedir. Dayanma kapasiteleri yüksek olup, paslanmaz malzeme kalitesi ve 304 numaralı kalite standartlarında üretilmeleri günümüzde sık kullanılan ürün gruplarının içerisinde olmalarını sağlamıştır.

Paslanmaz çelik borular, firmamızın temel ürünlerinden biri olarak sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. En iyi kalitede ve uygun fiyatlı ürünlerimiz için bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz. Sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

Paslanmaz Profil

Paslanmaz çelik profiller, bir çok test ve araştırmalar sonucunda üretilmiş olup, uzun bir zamandır kullanılan ürünlerdir. Genel olarak inşaat sektörü başta olmak üzere bir çok sektörde kullanılmaktadırlar. Dayanma kapasitesi, güçlü yapısı, korozyona karşı direnci, parlaklığı ve rahat temizlenebilirliği sayesinde yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Paslanmaz çelik profiller, firmamızın temel ürünlerinden biri olarak sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. En iyi kalitede ve uygun fiyatlı ürünlerimiz için bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz. Sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

Satışını Yapmış Olduğumuz Paslanmaz Boru ve Profil Kalite Standartları
304 ( 1.4301 )
304L ( 1.4307 )
316 ( 1.4401 )
316L ( 1.4404 )
316Tİ ( 1.4571 )
310 ( 1.4845 )

Paslanmaz Boru Ölçü ve Ağırlık tablosu

Paslanmaz Profil Ölçü ve Ağırlık Tablosu