Hakkımızda

Hakkımızda

Power Çelik 2002 yılından bu yana paslanmaz çelik sektöründe hizmet kalitesi ve uygun fiyat ilkesiyle faaliyet göstermektedir. Geniş ürün yelpazemizle paslanmaz çubuk-mil, paslanmaz lama, paslanmaz altıköşe, paslanmaz kare, paslanmaz köşebent, paslanmaz profil, paslanmaz boru, paslanmaz sac, paslanmaz U-H-T profil çeşitleri ve paslanmaz bağlantı parçaları gibi ürünleri sizi değerli müşterilerimize satış öncesi ve sonrası tecrübeli ekip ve kaliteli hizmet eşliğinde sunmaktayız.

Vizyonumuz

Çalışkan ve eğitimli bir kadroyla müşterisine kaliteli hizmet veren , müşterisinin güvenini kazanarak piyasadaki yerini sağlamlaştıran; piyasa payını artırarak , uzun ömürlü ve bir değerli bir şirket olma yolunda ilerliyoruz.

İhracatlarını artırarak , konusunda dünyaca tanınmış bir firma olmak için gayret ediyoruz.

Misyonumuz

Sektörün ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürünleri ve hizmetleri sunmak. Ar-Ge çalışmalarımızla gelişen teknolojiyi takip ederek güncel kalmak. Sahip olduğumuz kaynakları en etkin bir şekilde kullanmak. Pazar payımızı ve müşteri gurubumuzu sürekli arttırmak ve sektöre güven vermeye devam etmek.

Kalite Politikamız

Çelik sektöründe,

İnançlı, dürüst, çalışkan, disiplinli, saygılı ve eğitimli bir kadro ile,
Fiyat, kalite ve teslim süresi ilişkisini optimum noktada yakalayarak kaliteli ürün ve hizmet sunan,
Müşteri memnuniyeti prensibiyle kendisini planlayan, düzenleyen ve geliştiren,
Yüksek müşteri memnuniyeti ve daha çok satış hedefiyle sürekli gelişen, büyüyen ve sektörde lider konuma gelmeyi ilke edinmiş,
Kalite yönetim sistemi şartlarına uyan ve sürekli iyileşen
Örnek Bir Şirket Olmaktır.

0
+
Yıl Deneyim
0
+
Kazasız İş Günü
0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Ürün Satışı